CROSSFIT, GENEL GÜÇ VE KONDİSYON PROGRAMIDIR

Tanımlanmış 10 temel fiziksel özelliğin gelişimini destekler. Bu özellikler; kardiyovasküler, dayanıklılık, iş yapabilme kapasitesi, güç, esneklik, patlayıcı kuvvet, hız, koordinasyon, çeviklik, dengedir.
Crossfit metodu, fonksiyonel hareketlerle, vücut geliştirme çalışmalarının aksine, tüm vücudu ve kas gruplarını dengeli bir şekilde çalıştırır.

Eğitmenler ve destekleyici bir grup atmosferi eşliğinde, güç arttırıcı antrenmanlara giriş yapabilir, sürekli değişen hareketlerle sıkılmadan kendinize meydan okuyabilirsiniz.

3 ana spor dalının birleşimi

Olimpik Halter Kaldırışları

Atletizm Hareketleri

Crossfit, 3 temel ana spor dalına dayanır

Temel Jimnastik Hareketleri

Herkes için Crossfıt

Her seviye, her beden ve her vücut yapısı Crossfit yapabilir. ⁣⁣⁣Antrenmanların ölçeklendirilebilmesi, aynı antrenman programının farklı fitness düzeyindeki kişilerce uygulanabilmesine imkan tanır.

Crossfit’in en önemli kazanımı, solunum ve dolaşım devamlılığıyla obezite, diyabet, yüksek tansiyon ve diğer birçok hastalık risklerini azaltmasıdır. Hareketsizlik ve egzersiz yapmamak bağışıklığı zayıflattığı gibi potansiyel sağlık sorunlarını da ortaya çıkarır. Sağlığın için harekete geç.

CrossFit eğitimi, resmi salonlarda sertifikalı eğitmenler gözetiminde yapılmalıdır. Gerekli ısınma ve bedensel egzersiz hareketler konusunda yeterli bilgiye sahip olmayan kişilerin, bir uzman tarafından destek almadan bu sporu yapmamaları önerilir.

0
Daha Sağlıklı Olmak İstiyorsan
0
Geleneksel Fitnessdan Sıkıldıysan
0
Başka Bir Spor Branşına Yardımcı Olması için
0
Yarışmacılığı hedeflemek

Senin Hikayen

Salondan içeri girdiğinizde adını bildiğiniz ya da bilmediğiniz onlarca spor gönüllüsü ile merhabalaşırken, eve gelmiş de “bugün yemekte ne var?” der gibi o günün antrenmanını merak ederek soyunma odasının yolunu tutmak apayrı bir keyif. Baş Antrenör Ateş Boran ve birbirinden kıymetli antrenör ekibiyle güven içinde spor yapmak ise paha biçilemez. Bu içeriği buraya kadar okuyan ve “CrossFit yapsam mı?” diyen herkes için söyleyebileceğim tek şey; CrossFit Boran’a bir kere gelin, kendinizi keşfedeceğiniz, hayatımın en iyi kararıydı diyeceğiniz yola çıkın, burada mutlaka kazanacaksınız.

Yazılımcı
Alper K.

Uzun ve düzenli bir spor geçmişim olmamasına rağmen Crossfit, hayatımda günlük rutinimin yanı sıra, birçok şeyi değiştirdi. Eskiden spor salonlarında aletlerle ya da fonksiyonel egzersizlerle tek başıma sıkıcı antrenmanlar yaparken ve sıkılıp istediğim zaman bırakırken (çoğu zaman ☺), şimdi bir okul programı gibi, hafta içi iş çıkışı bir gün bile gelemediğimde dersten geri kalmış öğrenci gibi hissediyorum. Düzenli yapınca hayal bile edemeyeceğim sonuçlarla karşılaşmak beni mutlu ediyor. Tabi en büyük motivasyon doğru yerde doğru insanlarla çalıştığımı bilmek oluyor.

Mağaza Müdürü
Esin B.

Yoğun bir iş günü sonrası zihninizi boşaltmak, motivasyonunuzu geri kazanmak ve stres seviyenizi azaltmak istiyorsanız, Crossfit wodlarını denemenizi öneririm. Kendime ayırdığım bir saat sonrası pamuk gibi oluyorum.

Mimar
Serhat N.
  • a
  • a
Close
Gerçek Antrenman Sistemi ile Tanış!
Çalışma Saatleri
Pazartesi - Çarşamba - Cuma:
07:00 - 22:00

Salı - Perşembe:
11:00 - 22:00

Cumartesi:
11:00 - 16:00

Pazar Kapalıyız
SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ
BORAN