ONLINE PROGRAMLAR

gerçek antreman
sistemi ile tanışmaya hazır mısın?

Crossfit antrenmanlarıyla, solunum ve kardiyovasküler sistemin yapılan antrenmana en yüksek düzeyde aktarılabilmesi sağlanır.

ONLINE PAKETLER

HomeWODs EKİPMANLI
orta - ileri seviye
4 Haftalık

220.00 ₺

HOMEWODS ekipmansız başlangıç seviyesi
4 Haftalık

220.00 ₺

HADİ SANA UYGUN PROGRAMI BULALIM!

30 günlük challenge programına katıl

NEDEN HOME EDıTıON ÖZEL?

Birbirini takip eden antrenman sistemi

Her ay yenilenen antrenmanlar sayesinde hedef odaklı bir programa dahil olursunuz.

Video linkli hareketler

Her gün yayınlanan antrenmanların tamamı video link içerir, böylece hareketlerin nasıl yapıldığını size hızlıca hatırlatırız.

Whatsapp grubundan eğitmen desteği

Eğitmenlerimize kolayca iletişime geçebilir tüm sorularınıza hızlıca yanıt bulabilirsiniz.

Beslenme desteği
ve yönlendirme

Antrenmanlarınız süresince nasıl beslenmeniz gerektiği ile ilgili yönlendirme yapılır.

Ortak hedefleri
olan katılımcılar

Whatsapp grubumuz sayesinde katılımcılar karşılıklı skor paylaşımı yaparak, birbirlerine motivasyon
kaynağı olur.

Bireysel Eğitmen takibi

Antrenmanlar sonrası gün sonu raporu alınır. Eğitmenlerimiz gelişiminizi takip eder.

12 HAFTALIK ANTRENMAN SİSTEMİ

Kişisel hedeflerin için gerçek koçluk, gerçek antrenman sistemi %35’e varan İNDİRİMLE Seni Bekliyor!

BESLENME PROGRAMI AVANTAJLARI

’Antrenman yapıyorum ama nasıl beslenmem gerektiğini çözemiyorum?’ diyorsan; Programlarımıza uygun bir beslenme düzeniyle ilerlemek, hedeflerine hızlıca ulaşmanı sağlayacak. Diyetisyenimiz Ece Bulunti ile katılımcılarımıza özel hazırladığımız programlardan kendine uygun olanı hemen seçebilirsin.

Özel beslenme programları

Kadın ve erkek katılımcılarımıza ayrı olarak hazırlanan günlük beslenme programı ile ne yiyeceğim sorusu ortadan kalkıyor.

Yağ yakımı ve kas kazanımı

E-Book antrenmanlarıyla birleştiğinde kısa sürede en iyi sonucu almanız hedeflenir

Düşük karbonhidrat yüksek protein

Yeterli makro besin içeriklerinin yanında dengeli bir mikro içeriği sağlanır

Beslenme desteği
ve yönlendirme

Antrenmanlarınız süresince nasıl beslenmeniz gerektiği ile ilgili yönlendirme yapılır.

Ücretsiz ONLINE İLK DERS

E-POSTA ADRESİN İLE İLK DERSE KAYIT OL

neden online Program?

Pandemi dönemini hem mental hem de fiziksel olarak çok rahat ve yüksek motivasyonla geçirmememi sağlayan tek şey Crossfit Boran’ın home edition WOD’larıdır. Spor salonları açılmasına rağmen benim gibi biraz daha tedirgin olup salonda spor yapmaktan çekinen üyeleri ve dışarıdan katılımcılar için şahane bir home edition programı tasarladılar. Box’ta spor yapmanın keyfi mutlaka ayrı fakat evde de istediğimiz saatte günlük WODlara ulaşabilir olmanın rahatı da bir başka. Her gün WODlara katılmamız için whatsapp grubundan bizleri motive eden hocalarımıza ve Home Edition programını hayata geçiren Crossfit Boran ailesine kocaman teşekkürler. İyi ki varsınız..

— Gülin Demirok

the best crossfıt
dıet plan

herkes için TEK FİYAT
340.00

NORMAL / ÜYELER FİYATI
2600.00 ₺ / 2200.00 ₺

ALPER BEY
ÖZGÜR BEY

Sıkça sorulan sorular

Bodyweight programlarımız için tek ihtiyacınız olan ekipman kendi vücudunuz ve motivasyonunuzdur.
Home Edition ve ekipmanlı programlarımız için yer matı, atlama ipi, tek/çift dumbbell, kettlebell veya evinizde bulabileceğiniz herhangi bir ağırlık (su şişesi, kitap dolusu çanta vb.) yeterli olacaktır.

Antrenmanlar, ısınma bölümünden aksesuar/core bölümüne kadar yaklaşık 50-55 dakikadır.

Antrenmanlarımızda ölçeklendirme sistemi kullandığımız için; programlarımız hiç spor yapmamış birinden profesyonel sporculara kadar herkes için uygundur. Hareketlerin normal ve ölçeklendirilmiş halini programlarda bulabilirsiniz. Herhangi bir soru işaretinizde iletişim bilgilerinden eğitmenlerimize danışabilirsiniz.

Merak ettiğiniz harekete yakınlaşıp, üstüne tıkladığınızda hareketin videosuna GIF formatında ulaşabilirsiniz.

Spor denince aklınıza ilk gelenler arasında muhakkak ki ekipman geliyor. Kocaman yer kaplayan koşu bandı veya bir hevesle alınmış hiç kullanılmayan kondisyon bisikleti. Aslında ihtiyacınız olan ne koşu bandı ne de bisiklet. Tek ihtiyacınız sistemli ve seviyenize göre ölçeklendirilmiş bir antrenman programı. Bu konuda CrossFit bütün istenilenleri karşılıyor. Tecrübe ve deneyim sahibi ekibimiz bu sistemi sizler için uygulanabilir hale getiriyor. Her seviyeden, her yaştan ve ekipmanlı/ekipmansız kişiler için bütün detaylarıyla düşünülmüş programlar sizler için hazırlanıyor.

CrossFit antrenman sistemi, serbest ağırlıkların (Dumbell, Kettlebel, Madball, Barbell), elektriksiz kondisyon aletlerinin(Row, Bikerg, Skierg, Runner,) ve vücut ağırlığı ile yapılan cimnastik egzersizlerinin kullanıldığı fonksiyonel bir programdır. Fakat CrossFit ekipmandan çok daha fazla şeyi ifade eder. Çeşitli antrenman metodları ile birçok enerji sistemini bir arada kullanabilme fırsatı verir. Hareket kütüphanesinin genişliği ile kendini tekrar etmeyen antrenmanlar üreterek motivasyonumuzu pozitif yönde etkiler.

CrossFit’in bize sunduğu bu çeşitlilik sayesinde ekipmansız bile antrenman yapmak mümkündür. Tabii elinizde bulunan tek bir Dumbell, Kettlebel veya Barbell işi çok daha keyifli hale getirebilir.

E-Book için oluşturduğumuz diyet planı sağlıklı bireyler için ortalama değerler alınarak hesaplandı. Kişiye özel beslenme planlaması üyelerimizin sağlık problemleri, kan tahlilleri, antrenman ve beslenme geçmişleri değerlendirilerek oluşturulur.
Kişinin antrenman yoğunluğu, sıklığı ve süreleri değerlendirilir. Ayrıca kişiye özel programlar yine kişilerin günlük rutinleri ve alışkanlıkları göz önünde bulundurularak en rahat şekilde uygulayabilecekleri bir liste olarak oluşturulur. Daha etkili ve sürdürülebilir bir beslenme programı oluşturabilmek için kişiye özel programlar her zaman daha kalıcı sonuçlar getirir.

gerçek antreman
sistemi ile tanışmaya hazır mısın?

Crossfit antrenmanlarıyla, solunum ve kardiyovasküler sistemin yapılan antrenmana en yüksek düzeyde aktarılabilmesi sağlanır.

Close
Gerçek Antrenman Sistemi ile Tanış!
Çalışma Saatleri
Pazartesi - Çarşamba - Cuma:
07:00 - 22:00

Salı - Perşembe:
11:00 - 22:00

Cumartesi:
11:00 - 16:00

Pazar Kapalıyız
SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ
BORAN