Image Alt

Personal Coachıng

PERSONAL COACHING

Kişiye özel antrenman programlaması ile hedeflerine daha hızlı ulaşabilirsin. Bir Personal Trainer ile çalışmak, spora olan bakış açınızı büyük ölçüde değiştirir. Eğitmenin, doğru yönlendirmesiyle potansiyelinizin farkına varırsınız. Bu da yaptığınız sporu daha etkin yapmanıza olanak sağlayarak, hedeflerinize daha kısa sürede ulaşmanıza yarayacaktır. Hedeflerinize ulaşırken, vücudunuzu yeniden tanıyarak, bilinç kazanacaksınız.

Tek başına antrenman yaparken, motivasyonu yüksek tutmak ve sporda süreklilik sağlamak zor olabilir. Personal Trainer, sizinle birebir iletişimde olarak antrenman programınızı ihmal etmenizin önüne geçer. Bu sayede sistemli bir şekilde antrenman yaparak hedeflenen sonuçlara daha hızlı ulaşırsınız.

Antrenman programınızı, potansiyelinizin maksimum derecede açığa çıkması için oluşturuyoruz. Eğitmen yönlendirmesi olmadan kendimizi rahat hissettiğimiz, potansiyelimizin altında antrenmanlara yöneliriz. Personal Trainer ile sınırlarınızı zorlayın ve tam verim alın.

Hedeflerinize doğru, emin adımlarla yürürken vücudunuzu şekle sokmak için öğrendiğiniz her şey aslında spora olan hakimiyetinizi arttır. Eğitmen eşliğinde antrenman, bilinçli bir şekilde spor yaparak bedeninizi tanımanızı ve yeni bilgiler edinmenizi sağlar.

Personal Trainer ile çalışmak motivasyonunuzu büyük ölçüde arttırır. Sizi bir sisteme ve programa sokmasından kaynaklı olarak, spordan aldığınız zevk iki katına çıkacaktır. Çünkü sizin yerinize sizi düşünen birisi vardır.

Eğer bir Personal Trainer ile çalışıyorsanız ve beklenmedik bir durum yaşadıysanız, çalışma saatleri size göre şekillenebilir; aynı şekilde antrenman programınız da…

Alanında uzman ekibimizin, bilgi ve deneyimleri doğrultusunda sizi hedefinize en kısa ve etkili yoldan götürmeyi amaçlıyoruz. Amacınız her ne olursa olsun bir profesyonelden destek almak her zaman en etkilisidir. Yaptığınız spor hakkında yeni şeyler öğrenip, kendinizi geliştirmek oldukça önemlidir. Fakat yeni bilgiler edindiğiniz bilgi kaynakları her zaman kapsamlı ve doğru olmamaktır. Bu evrede bir profesyonelin yardımını almak sizi en doğru sonuca ulaştıracaktır.

Close
Gerçek Antrenman Sistemi ile Tanış!
Çalışma Saatleri
Pazartesi - Çarşamba - Cuma:
07:00 - 22:00

Salı - Perşembe:
11:00 - 22:00

Cumartesi:
11:00 - 16:00

Pazar Kapalıyız
SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ
BORAN